ПРО КОМПАНІЮ

З 1 січня 2024 року розподіл природного газу для споживачів Рівненської області здійснює Рівненська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

«ГАЗМЕРЕЖІ» розширили територію своєї ліцензійної діяльності і отримали право на розподіл природного газу в регіоні згідно з Постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 р. № 2509.

Основним видом діяльності Рівненської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» є розподіл природного газу споживачам Рівненщини.
Нині природним газом на Рівненщині користується понад 269 тисяч сімей та 2226 юридичних осіб, бюджетних установ, промислових та комунальних підприємств.
Компанія обслуговує понад 10,2 тис. кілометрів розподільних газопроводів Рівненщини. Транспортує близько 357,4 млн. м³ газу на рік.
Підприємство здійснює обслуговування та ремонт газорозподільної системи регіону, забезпечує її стабільне та надійне функціонування. Забезпечує роботу екстреної служби «104», приймає показання лічильників та здійснює облік спожитого газу.

Впроваджує сучасні технології, матеріали та обладнання для модернізації газових мереж, забезпечення надійного та стабільного розподілу газу.
Пріоритетом для товариства є комфорт та безпека кожного споживача при користуванні газом, безаварійний та безперебійний розподіл газу в регіоні.

 

КЕРІВНИЦТВО

 

АНДРІЙ КОЗИРЄВ

В.о. директора Рівненської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”